خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

راه مواصلاتی ولسوالی جانی خیل ولایت پکتیا باز شد

راه مواصلاتی ولسوالی جانی خیل ولایت پکتیا باز شد

Aug 14, 2016 - 12:23

شهرکابل  (پژواک، ٢٤ اسد ٩٥):  وزارت دفاع مى اعلام کرد که روز گذشته، راه مواصلاتى ولسوالى جانى خيل ولايت پکتيا باز گرديد و امنيت اين راه تامين شد.

در يک اعلاميه که از طرف دفتر مطبوعاتى وزارت دفاع ملى، امروز ٢٤ اسد به آژانس خبرى پژواک مواصلت ورزيده، آمده است که روز گذشته لوی درستیز قوای مسلح سترجنرال ارکانحرب قدم شاه "شهیم"، با قوماندان قول اردوی ٢٠٣ تندر وهیئت معیتی شان، از  قطعات مستقر در ولسوالیهای چمکنی و جانی خیل بازدید نموده، از آمادگی های قطعات در زون جنوبشرق اطمينان حاصل نمودند. 

منبع افزوده است که آنها اکمالات لوژستیکی  قطعات را مثبت ارزیابی نموده، با  بزرگان، علما و مسوولین آن ولسوالی ها ملاقات کرده و از راه اندازی عملیات تصفیوی به هدف تامین امنیت مطمئن در مناطق آن ولسوالیها، به ایشان اطمینان دادند.

در اعلاميه آمده است که مریضان و مجروحین نیروهای دفاعی و امنیتی ولسوالی جانی خیل، توسط طیارات قوای هوایی به مرکز منتقل گردید.

وزارت دفاع گفته است که ضمناً بزرگان و علمای آنجا، از همکاری نزدیک شان با مسوولین ولسوالی و نیروهای امنیتی به لوی درستیز قوای مسلح اطمینان دادند.

ولسوالى جانى خيل ولايت پکتيا، از چندى بدينسو تحت محاصرۀ مخالفين مسلح قرار داشت؛ اما روز گذشته مقامات محلى خبردادند، که با کشتن ده ها مخالف مسلح، اين ولسوالى از محاصرۀ مخالفين بيرون شده است.

علامت: 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement