خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

دو تن به اتهام رابطۀ نامشروع در ولايت نيمروز کشته شدند

دو تن به اتهام رابطۀ نامشروع در ولايت نيمروز کشته شدند

Mar 28, 2017 - 15:36

زرنج (پژواک،٨حمل ٩٦): مسوولان محلى در ولايت نيمروز مى گويند که يک مرد در شهر زرنج، همسرخود و يک فرد ديگر را به اتهام داشتن روابط نامشروع، به قتل رسانده است.

اجساد اين  مرد و زن که باشندگان شهر زرنج ولايت نيمروز مى باشند، به شفاخانه منتقال گرديده  و يکتن از مسوولين شفاخانه که نخواست نامش گرفته شود گفت که اين افراد، شب گذشته در منطقه علی آباد شهر زرنج به قتل رسيده اند.

منبع افزود که مرد کشته شده ٢٥ سال و زن حدود ٣٥ سال سن داشت.

آمنه حکيمی رييس امور زنان ولايت نيمروز گفت معلومات ابتدايی نشان می دهد که يکتن از باشندگان شهرزرنج، پس از آنکه يک مرد بيگانه را در خانه خود با همسرش ديده، تصميم به قتل آنها گرفته است.

وی افزود: "در ابتدا مرد و زن مقتول از منزل فرار و شوهر اين زن به تعقيب آنها از خانه بيرون مى شود و در مسير راه هردوى آنها را با ضرب مرمى کلاشنکوف به قتل مى رساند."

 يک تن از مسوولين امنيتی نيمروز که نخواست نامش گرفته شود، گفت که فرد متهم قضيه تاکنون بازداشت نشده؛ اما تحقيقات در زمينه جريان دارد.

گفتنی است که  روز گذشته نيز يک مرد ٣٠ ساله در مرکز زرنج توسط افراد ناشناس به قتل رسيده و عاملان رويداد که دو نفر موترسايکل سوار بودند، از ساحه فرار کردند.

ازسويى هم، رييس امور زنان ولايت نيمروز مى گويد که درسال ١٣٩٥ده مورد قتل و خودکشى زنان در نيمروز به ثبت رسيده؛ اما امسال تاکنون دو مورد ثبت شده است.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement