خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

در ٢١ روز گذشته ١٦٨مخالف مسلح در ننگرهار کشته شدند

در ٢١ روز گذشته ١٦٨مخالف مسلح در ننگرهار کشته شدند

Jul 25, 2017 - 16:21

جلال آباد (پژواک، ٣ اسد ٩٦): قوماندان امنيۀ ننگرهار مى گويد که در عمليات مشترک و جداگانه سه هفتۀ گذشته، ١٦٨ مخالف مسلح کشته و ١٨٣ تن ديگر را به اتهام جرايم مختلف بازداشت نموده اند.

لوى پاسوال عبدالرحمن رحيمى قوماندان امنيۀ ننگرهار، به تاريخ ٣ اسد در يک کنفرانس خبرى گفت که در سه هفتۀ گذشته ٥٣مخالف مسلح، در عمليات هوايى و زمينى مشترک و خاص حکومتى، کشته و زخمى شده اند که شامل اتباع خارجى به شمول داعشى ها مى باشند.

وى افزود که پوليس قوماندانى امنيۀ ننگرهار، ١٨٣ تن را به اتهام جرايم مختلف در مرکز و ولسوالى هاى مختلف بازداشت نموده، که اين امر در بخش کاهش گراف جرايم مفيد خواهد بود.

موصوف همچنان گفت که پوليس قوماندانى امنيۀ ننگرهار، درهشت واسطۀ نقليه در اين ولايت ١٠٩٨کيلوگرام مواد مخدر را کشف و ضبط نموده، که شامل ٧٣کيلوگرام هيرويين، ٦٤کيلوگرام ترياک و ٩٦١کيلوگرام چرس مى باشد و ١٣ تن در پيوند به آن، بازداشت و به چنگ قانون سپرده شده اند.

طالبان مسلح و گروه داعش، تاکنون در مورد ادعاى کشته شدن، زخمى شدن و بازداشت افراد خود، به رسانه ها چيزى نگفته اند.

نيروهاى امنيتى ننگرهار، در حالى از بازداشت شمارى از افراد متهم به جرايم مختلف و مخالفين مسلح خبر مى دهند، که افراد ملکى اين ولايت، از افزايش قتل هاى هدفى، آدم ربايى، افراد مسلح ناشناس، سرقت ها و دزدى ها شکايت مى کنند و از حکومت مى خواهند که توجه خود به مصوونيت زندگى مردم را بيشتر نمايد.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement