خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

چهار قاچاقبر مواد مخدر در ننگرهار بازداشت شدند

چهار قاچاقبر مواد مخدر در ننگرهار بازداشت شدند

Aug 08, 2017 - 16:16

جلال آباد(پژواک،١٧اسد٩٦): مقامات امنيتى ننگرهار می گویند که در دو واقعۀ جداگانه، چهار قاچاقبر مواد مخدر را همراه با ٢٩٦کيلوگرام مواد مخدر بازداشت کرده اند.

 مقامات امنیتی قوماندانی ننگرهار می گویند که مواد مخدریاد شده را در مربوطات شهر جلال آباد و ولسوالی بهسود کشف و ضبط کرده اند.

حضرت حسین مشرقیوال، مسوول مطبوعاتی قوماندانی امنیۀ ننگرهار امروز"١٧اسد" راجع به این موضوع، طی یک نشست خبری به رسانه ها معلومات ارائه کرد.

 وی اضافه کرد که پولیس مبارزه با مواد مخدر توانسته اند که چهار قاچاقبر مواد مخدر در دو واقعه  جداگانه در مربوطات شهر جلال آباد و ولسوالی بهسود بازداشت نمايند.

بر اساس معلومات مشرقیوال، افراد یاد شده میخواستند که ٢٩٦کیلوگرام مواد مخدر را در دو موتر انتقال نمایند که از سوی پولیس بازداشت شده اند.

 وى می گوید، پولیس توانسته اند که ٢٥١کيلوگرام چرس جاسازی شده در یک موتر نوع کرولا را بر روی سرک حلقوی در مربوطات شهر جلال آباد دستگیر کنند، که از راه ولسوالی خوگیانى به تورخم انتقال می شد.

وی اضافه کرد همچنان٤٦کیلوگرام چرس جاسازی شده در یک موتر نوع کرولا در پوستۀ تلاشی ثمرخیل ولسوالی بهسود نیز گرفته شده است.

 وی گفت، این افراد می خواستند، چرسی را که از ولایت بغلان آورده بود، به ولسوالى غنی خیل انتقال دهد.

در همین حال مقامات قوماندانی امنیۀ دو موتر، مواد مخدر و قاچاقبران بازداشت شده را نیز به رسانه ها نشان دادند.

 مسوولین قوماندانی امنیۀ ننگرهار در حال از کشف مواد مخدر یاد شدۀ خبر میدهد که تعداد معتادین مواد مخدر در این ولایت نسبت به گذشته بیشتر شده اند.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement