خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

دو موتر حامل مواد انفجاری از سوى پوليس سرحدى کشف شد

دو موتر حامل مواد انفجاری از سوى پوليس سرحدى کشف شد

Aug 10, 2017 - 14:28

جلال آباد (پژواک،١٩اسد٩٦): منسوبين لواى٣٠١ پولیس سرحدی زون شرق، دو موتر نوع کرولا حامل مواد انفجاری را در ولسوالی مومند درۀ ننگرهار کشف و چهار تن را در مورد بازداشت کرده اند.

منسوبین لوای٣٠١پولیس سرحدی زون شرق، امروز ١٩اسد در مقر این لوا مواد یادشده و افراد بازداشت شده را به خبرنگاران نشان دادند.

سمونوال محمد ایوب حسین خیل قوماندان لوای یادشده به خبرنگاران گفت که منسوبین کندک ششم این لوا، در مربوطات ولسوالی مومند درۀ ولایت ننگرهار براساس یک راپور کشفی، دو موتر نوع کرولا حامل مواد انفجاری را بازداشت کرده اند.

وی اضافه کرد، در مواد کشف شدۀ ٩٠٠٠پتاقى و٣٥٠٠متر لين ثانيه سوز شامل مى باشد، که تمام آن به هدف اعمال تخریبی در حملات انتحارى و ماین ها استفاده می شود.

به گفتۀ حسین خیل، با گرفتاری این مواد، جلو حوادث بزرگ تروریستی در ننگرهار گرفته شده است و افراد بازداشت شده، مواد انفجاری و دو عراده موتر آنان به هدف تحقیقات بیشتر به قوماندانی ننگرهار انتقال داده خواهند شد.

قوماندان لوای ٣٠١پولیس سرحدی در زون شرق اطمينان داد که پولیس سرحدی، در مناطق مربوطۀ خود متوجه وظایف شان می باشند و به هیچ کس اجازه نخواهند داد که به هدف اعمال تخریبی به کشور وارد شوند و یا مواد انفجاری را منتقال نمایند.

قابل ذکر است که چندی قبل نیز لوای یادشده؛ یک اندازه کود کیمیاوی به نام امونیم نایتریت را کشف کرده بود که در مواد انفجاری از آن استفاده می شود.

 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement