خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

رييس جهمور به منظور حل مشکلات به ننگرهار سفر مى کند

رييس جهمور به منظور حل مشکلات به ننگرهار سفر مى کند

Aug 14, 2017 - 16:28

جلال آباد(پژواک، ٢٣اسد ٩٦): ادارۀ ولايتى ننگرهار مى گويد که رييس جمهور محمد اشرف غنى، در ديدار با گلاب منگل والى ننگرهار تعهد کرده که به منظور حل مشکلات به اين ولايت سفر خواهد کرد.

عطاءالله خوگيانى سخنگوى والى ننگرهار گفت که رييس جمهور اشرف غنى، به تاريخ ٢٣ اسد گزارش فعاليت هاى محمد گلاب منگل والى ننگرهار را شنيده و بعداً فيصلۀ سفر به ننگرهار را نموده است.

گلاب منگل، علاوه بر ارايۀ معلومات در مورد وضعيت عمومى امنيت، فعاليت ها و پلان ها، پيشنهادهاى خاص در بخش هاى مختلف به ويژه در بخش امنيتى و انکشافى را مطرح کرد.

خوگيانى افزود که رييس جمهور در جريان صحبت هاى خود گفت که به زودى در راس يک هيئت بلندپايه به منظور برنامه هاى ويژۀ مهم به ننگرهار سفر خواهد کرد.

وى افزود که در جريان اين سفر، روى موضوعات مهار کردن درياها، ايجاد نمودن سهولت هاى برق به ويژه برق آفتابى، آغاز کار سرک هاى حلقوى و سرک هاى ديگر، ايجاد پارک هاى صنعتى، رسيدگى به مشکلات بيجا شده ها و عودت کنندگان، اقدامات عملى خواهد شد.

غنى در جريان اين ديدار گفته است که صلاحيت هاى ويژه به مقام ولايت خواهد داد؛ تا به اساس آن کارهاى ادارات سرعت يابد و به مشکلات زياد ولايت رسيدگى شود.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement