خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

کار ساخت ٢٠ کيلومتر سرک در نيمروز آغاز شد

کار ساخت ٢٠ کيلومتر سرک در نيمروز آغاز شد

Aug 29, 2017 - 14:06

زرنج (پژواک،٧سنبله ٩٦): مسوولان محلى در ولايت نيمروز مى گويند که کار ساخت سرک عمومی ولسوالی چخانسور که مرکز اين ولسوالی را به شاهراه زرنج- دلارام  وصل مى کند آغاز گرديد.

انجنير محمد سميع والی نيمروز، در آغاز کار ساخت اين سرک گفت که حکومت محلی اين ولايت، در تطبيق پروژه ها مطابق به پلان پيش رفته، انکشاف متوازن را درنظر گرفته و برای هر بخش ولايت نيمروز، پلان های انکشافی و عمرانی را روی دست دارد.

وى با تاکيد بر اينکه در آينده، مردم نيمروز از سهولت و انکشافات خوبی بهره مند خواهند بود افزود که بدون شک، تطبيق پروژه های انکشافی، حاصل تلاش نيروهای امنيتی و مردم مى باشد که در زمينه امنيت و انکشاف همکاراند.

والى نيمروز افزود: "اميدوارم با همکاری بيشتر بتوانيم به اهداف توسعوى خود دست يابيم و از مردم ولسوالی چخانسور ميخواهيم تا در حفظ و مراقبت پروژه های ملی خويش، نهايت سعی و تلاش نموده و از آنها به درستی حفاظت نمايند."

محمد بلوچ سرپرست رياست فوايدعامه نيمروز گفت که کار جغل ريزی سرک عمومی ولسوالی چخانسور، به طول ٢٠ کيلومتر و عرض هفت متر به هزينه بيش از ١٥ ميليون افغانى، از بودجه وزارت فوايدعامه در مدت پنج ماه تکميل و به بهره بردارى سپرده خواهدشد.

اميد بلوچ سرپرست ولسوالی چخانسور گفت که در زمان سيلاب ها، جاده به روی تردد بند شده و مردم مجبور بودند يا با مرکب و يا با قايق رفت و آمد کنند؛ اما با ساخت سرک يادشده مشکلات رفت و آمد مردم ولسوالی بر طرف خواهد شد.

 

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement